ניהול תוכן

ניהול תוכן OUTSOURCE – יעיל ומשתלם!

כתיבה שיווקית

תוכן הוא הסיבה המרכזית להגעה של גולשים לאתר או לבלוג וחשוב מזה – ניהול תוכן נכון הוא הסיבה היחידה שגורמת להם להשאר ולחזור שנית. ביום בו כל "בן של שכן" הוא כותב תוכן בפוטנציה, בחרנו לשים שירות זה במרכז עבור לקוחותינו היות לתפיסת עולמנו הייחודית כמשרד פרסום הופכת תוכן לפוטנציאל עיסקי. ניהול תוכן מקצועי מאפשר לך לחסוך בכוח אדם ובמשאבים ולהנות מאתר , בלוג או דפי רשת חברתית , עדכניים ותוססים. אנו יוצרים מהלך קבוע של עידכונים ומשתמשים ביצירתיות שלנו כדי להפוך את התכנים באתר שלך לשונים ומקוריים. כמשרד פרסום אינטרנטי אנו מודעים לחשיבות הטקסט הכתוב ככלי לקידום האתר ועל כן אנו לוקחים זאת בחשבון עם הגשת התכנים.

כשהשירות מתבצע מחוץ לאירגון יש תמיד מי שמזכיר לך כמה חשוב להיות עדכני ופעיל ברשת הן באתר והן במדיה החברתית – קידום האתר שלך מושפע מתדירות העידכונים והחשוב מכל לקוח שנכנס או שב לאתר חייב להיות תמיד מעודכן ולקבל מידע בגובה העיניים.

שירות ניהול תוכן כולל:

עבודה שוטפת ויצרת תכנים באופן קבוע בהתאם לאופי השירות המבוקש: יומי, שבועי, חודשי, שנתי או לפי תקופת תחזוקה מוגדרת.
קופירייטינג לתכנים והפיכתם לשיווקיים ע"י קופירייטר מקצועי מצוות המשרד.
סיוע ביצירת שיגרת תעוד בחברה או בעסק – העברת תקצירים אלינו כדי להפכם לתוכן שיווקי .
ניהול אתר או ניהול בלוג מסחרי ע"ב קבוע – טיפול מקצועי של משרד פרסום לצד הפחתה משמעותית בעלויות כ"א או שעות עבודה מיועדות לניהול אתרים.
יצירה והעלאת תכנים חוויתיים מעבר לטקסטים כגון: סרטוני וידאו, תמונות, מצגות מוצר ועוד.
אנו יודעים לשלב בין ניהול תוכן מקצועי לבין שיפור מהותי באיכות הכניסות לאתר או לבלוג שלך ושיפור זמן השהייה של מבקרים – כל אלה הם חלק מתהליך של שיווק אינטרנטי יעיל ועיקבי לאורך כל השנה.