הבלוג
  • http://www.indigital.co.il/wp-content/uploads/2018/05/logo.png

סיפור לקוח – הגיל השלישי

סיפורי לקוחות

"הגיל השלישי" הוא עסק המייבא ומשווק מוצרי איכות חיים לגיל השלישי, פתרונות בטיחות, נוחות ועוד. את הגיל השלישי מנהלת סמדר איתן שהיא אוטוריטה בתחום ומהווה מקור ידע לכל מי שפונה אל העסק, לבתי אבות ולדיור מוגן ואצלה תמיד תמצאו ייועץ מקצועי ואמיתי גם אם לא תשאירו אצלה כרטיס אשראי.

אנו מלווים את "הגיל השלישי" כבר יותר משנה ואין ספק שהתהליך יחד עם מוטיבציה נהדרת של בעלת העסק יוצרים את המותג הבא.

פעילות הדיגיטל כוללת אתר חדש שאנו ליווינו את תהליך האפיון שלו והקמתו (ע"י חברה חיצונית להקמה) האתר הוא פלטפורמה מכירתית נוחה וקלה לתפעול בה יישמנו כל מה שלמדנו באתר הקודם ועם הפנים עשרות שנים קדימה באפיון חווית לקוח. לעסק גם פעילות פייסבוק שוקקת חיים ומי שחשב שבני הגיל השלישי אינם בפייסבוק….שיחשוב שוב.

אנו מגלים שהאינטרנט הוא מקור ידע מרכזי בקרב הגילאים של קהל היעד והוא אף פעיל מאוד ברשתות החברתיות, נוחות הגישה למידע מכל מקום הופכת את מדיית האינטרנט לכלי עבודה נהדרת מול לקוחות הקצה.

העסק פועל עם מספר קמפיינים קבועים וחלק מתעדכנים לפי תכנית השיווק, אין ספק שהלקוח מאתגר אותנו בכל פעם מחדש והעבודה עימו היא חוויה ולמידה….תכנון אסטרגטי, קריאייטיב, קמפיינים, וחנות נהדרת….

כך נמשיך עד שנוביל את השוק!

תגיות: , ,
נכתב על ידיצחי צימט

הי, אני צחי צימט כבר כמעט 20 שנה בעולם הפרסום והשיווק הדיגיטלי, שמח שקפצת לבקר ולקרוא קצת מהחומרים שלי באתר. ביום יום אני מלווה מאות חברות ועסקים, מייעץ וגם מבצע בעשרות משימות פרסום ושיווק, פיתוח אסטרטגי, חדשנות, כתיבה וקופירייטינג. בנוסף אני עוסק בהדרכה בחברות וארגונים בתחומים בהם אני עוסק. מזמין אותך להצטרף לרשימת התפוצה שלי ולהתעדכן, אפשר גם להתעדכן בערוצי המדיה החברתית בהם אני פעיל, תמיד טוב לשמור על קשר! 

עדיין אין תגובות לפוסט הזה....בטוח יש לך מה להגיד או לשאול, לא?

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *