שיווק תיירות

במציאות משתנה שיווק תיירות זה אתגר אמיתי.

tourism-marketing

מוזמנים להכיר גישה שונה, שירות מעולה ומחוייבות לשינוי מוחשי.

פריחת הפרסום האינטרנטי הביאה עימה שינוי מהותי בתמהיל שיווק תיירות, יותר ויותר לקוחות פונים לשם ומפנים עימם תקציבים נכבדים, יחד עם זאת לא כולם מצליחים, זורקים סכמי עתק על פעילות ופרסום באתרים וחכמים בעיקר לאחר מעשה. עם צימטים תקשורת אתם לא לבד!  עם ניסיון רב שנים בתחום התיירות בליווי והדרכה של אלפי תיירנים, מלונות, צימרים, אטרקציות, מסעדות ויקבי בוטיק…נשים אותך לפני כולם. אצלנו תהנו ממכלול שירותים רחב ובעיקר משקט נפשי – כל מה שצריך במקום אחד עם כל הידע של משרד פרסום ושיווק.

שיווק תיירות איך לעשות זאת נכון? תכנון במחשבה תחילה!

איך בכלל ניתן לצאת לפרסום ופעילות שיווק ללא תכנון מקדים? מסתבר שכל פועלים חלק נכבד מעסקי התיירות! בין שירותי המשרד ניתן לקבל שירות  Planning כצעד ראשון, תכנון המטרות והיעדים, ניתוח קהלי מטרה ודרישות של קהלי מטרה, פנייה לקהלים חדשים, הגדרת המוצר התיירותי ועוד. בשלב השני מנתחים את הגדרת המשימה וממנה גוזרים תכנית שיווק ופרסום.

מסרים קצרים וממוקדים – זה מה שמזיז לקוחות

שיווק תיירות עובד על אותם עקרונות מנחים בכל תחום, לאחר שלב התכנון מתרגמים את האסטרטגיה לתוצרי פרסום שונים: אתר אינטרנט, דפי נחיתה, באנרים ועוד, במקביל נתכנן עבורכם תמהיל פרסום ממוקד תוצאות. שירות נוסף אותו ניתן לקבל ממשרדנו הוא ניתוח כדאיות פרסום באתרים שונים, לא כל אתר מתאים לכל מפרסם ואנו מהר מאוד נסייע לך בהבנת הפוטנציאל הפרסומי באתרים בהם אתה מפרסם.

מועדוני לקוחות

תחום נוסף בו אנו מתמחים הוא באיסוף בסיס נתונים של לקוחות דרך פעולות שיווק ופרסום, אנו מנהלים כיום קרוב ל-100 מועדונים פעילים ומניבים. ניהול מועדון לקוחות זה הרבה מעבר לשליחת ניוזלטר. במסגרת השירותים שלנו כמשרד פרסום תוכלו לקבל שירותי כתיבת תוכן, בניית מועדון לקוחות, בניית אירועי קונספט סביב העסק התיירותי שלכם ובניית מאגר שיתופי פעולה עם עיסקי תיירות נוספים. מאגר הלקוחות שלנו וההיכרות עם מאות עיסקי תיירות מסייע לנו ביצירת שיתופי פעולה איזוריים ואסטרטגיים ואף פיתוח מוצרי תיירות משותפים.