גוגל לעסק שלי - כלי חובה לכל עסק!


גוגל לעסק שלי הוא כלי מושלם וחובה לכל עסק! הכלי יוצר איחוד מספר כלים חשובים מאוד שילוב של כלי המיקום במפות, אפשרות להעלות פוסטים עיסקיים, סרטונים הקשורים לעסק ועוד. בממשק החדש למעשה מרכזים עבורנו מספר כלים חשובים רלוונטיים מאוד לעסקים: גוגל מפות, פוסטים, תאור כלל שירותי ומוצרי העסק, אפשרות לחייג או לנווט אל העסק ועוד.

לגוגל לעסק שלי גם אפליקציה מצויינת לניהול ועידכון שוטף של כרטיס העסק.

גוגל לעסק שלי הוא חינמי לחלוטין ולמעשה מרגע אישור הכרטיס (אימות) תקבלו חשיפה אורגנית במיקוד הגיאוגרפי של העסק - חשיפה אורגנית מעולה חייבים לציין! שימוש לב שכאשר נבצע חיפוש גיאוגרפי כמו "חנות אופניים בתל אביב" בין התוצאות הראשונות תופיע מפת גוגל כשכל העסקים שצרפו עצמם לגוגל לעסק שלי מופיעים בה.


בתור מערך הכלים הדיגיטליים שלכם גוגל לעסק שלי הוא כלי חובה ואפילו כדאי לפתוח לעצמכם כרטיס ממש עכשיו...להגעה לממשק גוגל לעסקים


אחד הדברים המשמחים בעבודה עם הכלי הזה הוא קבלת עידכון או כניסה יזומה שלכם אל מערכת הנתונים של הכרטיס ולראות כמה חשיפה ואפילו טלפונים או ניווטים אל בית העסק קיבלתם - חוויה אמיתית.

83 צפיות0 תגובות
אנחנו חייבים להמשיך את הקשר.

מה יוצא לך מלהיות ברשימת הנמענים הפרטית שלי? המון ידע שצברתי ועדיין צובר במהלך עבודתי בעולם השיווק והדיגיטל. צפייה חופשית בכל התכנים החופשיים באתר, הנחות ענקיות לקורסים ומסלולי ליווי, השתתפות באתגרי חשיבה ופרסום מרתקים...ועוד ועוד.

בקיצור אם בא לך להיות חלק מרשימת התפוצה הכי שווה ברשת,  כמה שדות בטופס קצר והצטרפת.

  • Instagram
  • Facebook

בית הספר לשיווק של צחי צימט - טלפון: 0772-131314  |  יצירת קשר


השימוש במידע המופיע באתר הוא על אחריותו הבלעדית של המשתמש.

אין לראות במידע חוות דעת מוסמכת , ייעוץ , או המלצה מקצועית.   תקנון ותנאי שימוש